Zielony Targówek Park Handlowy

ul. Głębocka 13, Warszawa

Opis - Zielony Targówek Park Handlowy

Podstawowe informacje

Zielony Targówek Park Handlowy powstał w 2007 roku na Warszawskim Targówku, przy ul. Głębockiej 13. Obiekt od początku swojego istnienia zyskał szerokie grono klientów zainteresowanych aranżacją oraz wyposażeniem wnętrz, czym na stałe zapisał się na handlowej mapie miasta. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów oraz odpowiadając na potrzeby zmieniającego się rynku, w 2014 r. Zielony Targówek Park Handlowy przeszedł modernizację, która objęła budowę placu zabaw, restauracji, kawiarni oraz przestrzeni ekspozycyjnej. Obecnie na prawie 25 tys. m2 powierzchni najmu Zielony Targówek oferuje klientom szeroką ofertę handlowo - usługową. Wśród najemców znajdziemy sieci takie jak: Black Red White, Komfort, Abra, Jysk, Biedronka, KFC, CityFit 24/7, Kakadu i Norauto.

 

Lokalizacja i dojazd

Zielony Targówek Park Handlowy zlokalizowany jest w prawobrzeżnej dzielnicy Warszawy, w pobliżu Trasy Toruńskiej, łączącej północne dzielnice stolicy. Dogodna lokalizacja umożliwia dojazd do Parku Handlowego zarówno samochodem, jak również komunikacją miejską.

 

Liczba miejsc parkingowych

Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji parking mieszczący 740 samochodów.

 

Zasięg oddziaływania

W pobliżu Zielonego Targówka znajduje się wiele osiedli mieszkaniowych - Zielone Zacisze, osiedle Kondratowicza oraz Park Leśny. W zasięgu oddziaływania do 15 minut jazdy samochodem znajdują się takie dzielnice jak: Targówek, Białołęka, Bielany, Żoliborz i Praga Północ. Strefa zasięgu obejmuje również okoliczne miejscowości, takie jak Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin czy Kobyłka. W strefie oddziaływania Parku Handlowego znajduje się 240 tys. gospodarstw domowych, natomiast wiosną 2016 roku planowane jest rozpoczęcie budowy stacji metra na Targówku.

 

Atuty projektu/ dodatkowe informacje

Dzięki przeprowadzonym zmianom, obiekt zyskał funkcję rekreacyjną. Od tego czasu nie jest już tylko miejscem codziennych zakupów, ale również obiektem, gdzie można spędzić czas w gronie najbliższych.

 

 

Dostępne powierzchnie od 200 m2 do 3 900 m2

Napisz do nas

Szczegółowe informacje – Zielony Targówek Park Handlowy

Rodzaj
Park handlowy
Status
Istniejący
Data oddania do użytkowania
2007 Q2
Rok rozbudowy
2008
Rok modernizacji
2014
GLA
25 000 m2
Liczba miejsc parkingowych
740
Liczba lokali handlowo-usługowych
10
Hipermarket/supermarket
Biedronka
Strona www
www.zielonyparkhandlowy.pl

Obiekty handlowe w mieście

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).